Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 651161-01-Т2
2 484 ₴
1 863 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Акумуляторний прожектор Neo Tools 99-040 оснащений світлодіодами COB та CREE XPG зі світловим потоком 750 та 250 люмен та потужністю 10 Вт та 3 Вт. Прожектор живиться від літій-іонного акумулятора; що входить в комплект; 3;7 В ємністю 2600 мАг. Ліхтар має 3 функції освітлення: великий світлодіод; малий світлодіод та комбінований. Можна регулювати кут нахилу. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE.
Параметри
- Вага: 0;49 кг.
- Функція павербанку: Так
- Сертифікація CE: Так
- Потужність: 10 Вт.
- Тип джерела світла: LED CREE XPG + COB
- Тип акумулятора: літій-іонний
- Місткість акумулятора: 2600 мАг.
- Час заряджання акумулятора: 4;5 години
- Ступінь захисту: IP44
- Кількість світлодіодів: 2 шт.
- Кількість штук у наборі: 1 шт.
- Матеріал корпусу: АБС-пластик
- Напруга батареї: 3;7 ст.
- Світловий потік: 750 лм.
- Час роботи до: 5 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Світловий потік | 750 лм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2600 mAh |
| Артикул | 99-040 |
| Гарантія, міс | 12 |
| датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP44 |
| Мoдель | 750 |
| Призначення | ліхтар |
| Особливості | функція PowerBank |
| Живлення синк | освещение на акб |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C |
| Розмір | 18 x 12 x 5 см |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | переносний |
| Кут розсіювання | 90° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863 ₴





