Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Прожектор Neo Tools 50W 9000Lm IP65 (99-062)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 668539-01-Т2
6 783 ₴
5 087 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Прожектор Neo Tools; алюміній; 220 В; 50Вт; 8500 люмен; SMD LED; кабель 3 м із вилкою; на штативі 1.8 м; IP65. Рефлектор подвійний на штативі NEO 99-062 SMD 50 Вт використовується для внутрішнього та зовнішнього освітлення.
Характеристики
- Складається із двох ламп; кожна потужністю 50 Вт.
- Насамперед для використання під час ремонтних та будівельних робіт; коли важлива хороша видимість та відсутні інші джерела світла.
- Також знадобиться у майстерні; фотостудії; на горищі або у підвалі.
- Рефлектор може бути корисний зовні для освітлення проїздів; терас або входу в будинок.
- Що важливо; рефлектор розміщується на телескопічній тринозі.
- Максимальна висота штатива 180 см.
- Кут світлового променя досягає 120°.
- Ви можете встановити напрямок освітлення.
- Пристрій має міцну конструкцію; оскільки світлодіодний діод поміщений у алюмінієвий плафон за склом.
- Ступінь захисту корпусу IP65 означає; що він пило-і водонепроникний.
- Рефлектор має шнур завдовжки 3 метри з вилкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-062 |
| Гарантія, міс | 0 |
| датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Мoдель | 50W 9000Lm IP65 |
| Призначення | ліхтар |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | телескопічний штатив |
| Робоча температура | -25 °C — +40 °C |
| Розмір | 71 х 19.5 х 13.2 см |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | на штатив |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 087 ₴



