Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Прожектор Neo Tools 10 Вт, 750 люмен, функція PowerBank (99-038)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654487-01-Т2
1 023 ₴
767 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Акумуляторний прожектор NEO 99-038 оснащений високоякісним світлодіодом LED COB зі світловим потоком 750 люмен та потужністю 10Вт. Прожектор вирізняється сучасним дизайном. Виріб має 3 функції освітлення: 100%; 50% та стробоскоп. Можна регулювати кут нахилу. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE. Бренд NEO виправдовує очікування фахівців.
Основні характеристики:
- Потужність 10 Вт
- Світловий потік 750 LM
- Блок живлення 3xAA (у комплект не входять) або дві батареї (у комплект не входять)
- Функція Power Bank – можливість заряджати інші пристрої
- 3 функції освітлення: 100%; 50% та стробоскоп
- Матеріал корпусу АБС
- Заряджання через USB – кабель у комплекті
- Ручка / опора
- LED COB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Світловий потік | 750 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-038 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP20 |
| Мoдель | функція PowerBank |
| Призначення | ліхтар |
| Особливості | функція PowerBank |
| Живлення синк | освещение на акб |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C |
| Розмір | 18 x 12 x 5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | світлодіодні LED |
| Тип монтажу | переносний |
| Кут розсіювання | 100° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴





