Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Electrum T8 30W бактер. G13 (A-FG-0497)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 596876-01-Т2
375 ₴
281 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Бактерицидні люмінесцентні лампи Electrum забезпечують короткохвильове УФ-С випромінювання.
Використовуються для швидкої дезінфекції повітря; води в лікарняних приміщеннях; харчової промисловості та у фармацевтичних підприємствах. Під час роботи не утворюють озон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 909 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | A-FG-0497 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мoдель | T8 30W бактер. G13 |
| Напруга | 220-240 В |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип лампи | люмінесцентні |
| Тип цоколя | G13 |
| Форм-фактор | точка (фара) |
| Колір колби | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴






