Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Килимок для фітнесу Ecofit MD9012 двухслойный TPE 1830*610*6мм Green/Grey (К00015224)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 298620-01-Т2
1 133 ₴
850 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
- Колір: сіро-зелений
- Килимок досить довго зберігає стійкість до деформацій; тому на ньому не утворюються заломи і тріщини.
- Матеріали екологічно безпечні.
- Невелика вага килимка дозволяє з легкістю переносити його.
Килимок для йоги та фітнесу зробить Ваші заняття максимально комфортними.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Довжина | 183 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | К00015224 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал | TPE |
| Мoдель | MD9012 двошаровий TPE 1830*610*6 мм Green/Grey |
| Особливості | двошаровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | простий (одинковий) |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

