Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Пристрій безперебійного живлення Full Energy BBG-123
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 377071-01-Т2
1 268 ₴
951 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Пристрій безперебійного живлення Full Energy BBG-123 є надійним рішенням для захисту ваших електропристроїв від перебоїв у живленні. З потужністю 36 Вт він ідеально підходить для забезпечення стабільної роботи пристроїв; чутливих до перепадів напруги.
Його універсальний вхідний діапазон 100-240 В дозволяє використовувати пристрій у різних умовах. Вихідний сигнал 12В/3А забезпечує стабільну подачу електроенергії. Унікальна функція захисту від глибокого розряду та металевий корпус із кришкою і замком гарантують тривалу службу.
Апарат підтримує зовнішню акумуляторну батарею 12В; з опцією встановлення акумулятора 12B/7Ah; що забезпечує ще більшу гнучкість у використанні. Це робить BBG-123 ідеальним вибором для забезпечення безперебійної роботи важливих систем.
Його універсальний вхідний діапазон 100-240 В дозволяє використовувати пристрій у різних умовах. Вихідний сигнал 12В/3А забезпечує стабільну подачу електроенергії. Унікальна функція захисту від глибокого розряду та металевий корпус із кришкою і замком гарантують тривалу службу.
Апарат підтримує зовнішню акумуляторну батарею 12В; з опцією встановлення акумулятора 12B/7Ah; що забезпечує ще більшу гнучкість у використанні. Це робить BBG-123 ідеальним вибором для забезпечення безперебійної роботи важливих систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | зовнішня (опція) |
| Артикул | BBG-123 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| рк-дисплей | без дисплея |
| Кількість розеток | клемне під'єднання |
| Мoдель | BBG-123 |
| Потужність, Вт | 36 Вт |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 203 х 72 х 163 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип виготовлення | настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴


