Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy KRF-1202PS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 355326-01-Т2
227 ₴
170 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Kraft KRF-1202PS - компактний пластиковий двох амперний блок живлення імпульсного типу; призначений для подачі стабілізованої напруги 12 Вольт на різне слабкострумове обладнання. Допустима напруга на вході коливається від 110 до 220 Вольт. У бік з'єднання з обладнанням йде шнур завдовжки 80 сантиметрів. У бік з'єднання з мережею 220 Вольт також йде шнур; але довжиною 30 сантиметрів. Має місце світлодіодна індикація. Розміри: 95х49х32.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KRF-1202PS |
| Вхідна напруга | 110-220В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина кабелю | 0.8 + 0.3 м |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | KRF-1202PS |
| Виробник | Kraft Energy |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


