Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBGP-1210
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 444596-01-Т2
3 176 ₴
2 382 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Імпульсний безперебійний блок живлення Full Energy BBGP-1210 перетворює мережеву напругу 220V AC в напругу 12V DC; вихідний струм 10 А. 2 канала. Корпус виконаний з пластику білого кольору. Без акумулятора. Можлива установка акумуляторів ємністю 1.2Аг; 2.2Аг; 4Аг; 7Аг; 9Аг; 12Аг; 17Аг. Призначений для організації безперебійного живлення в системах відеоспостереження та контролю доступу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BBGP-1210 |
| Вхідна напруга | 190-240В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 110 мм |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | BBGP-1210 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 382 ₴






