Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy PSU-1205LED(B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 667731-01-Т2
2 252 ₴
1 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип виконання - монтажний; Вхідна напруга - 190-265В; Вихідна напруга - 12 В; Вихідний струм - 5 А; Тип блока живлення - імпульсний; захист від короткого замикання; захист від глибокого розряду АКБ; Матеріал корпусу - метал
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PSU-1205LED(B) |
| Вхідна напруга | 190-265В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 90 мм |
| захист | захист від короткого замикання |
| Мoдель | PSU-1205LED(B) |
| Виробник | Kraft Energy |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴



