Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBG-124/1
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 298238-01-Т2
1 192 ₴
894 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип виконання - монтажний; Вхідна напруга - 175 - 245В; Вихідна напруга - 12 - 15 В; Вихідний струм - 4 А; клемна колодка; Тип блока живлення - імпульсний; Матеріал корпусу - метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BBG-124/1 |
| Вхідна напруга | 175 — 245 В |
| Вихідна напруга | 12 - 15 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 4 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 75 мм |
| Мoдель | BBG-124/1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴




