Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBG-125
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 553613-01-Т2
1 593 ₴
1 195 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-125 дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги та тим самим уберегти її від виходу з ладу.
Безперебійний блок імпульсний одноканальний.
Вихідна напруга 12В – 14.2В. Можливе встановлення акумулятора 1;2Ah; 2.2Ah; 4Ah; 7Ah. Корпус металевий з кришкою та замком.
У блоці безперебійного живлення Full Energy BBG-125 є захист від:
- короткого замикання на виході;
- розрядки;
- перенапруги.
Особливості Full Energy BBG-125:
- Стабілізована вихідна напруга;
- Великий діапазон вхідної напруги: 100 - 240В;
- Вихідний струм: 5A;
- Світлова індикація;
- Кількість каналів навантаження: 1;
- Вид виконання: у боксі із замком;
- Робоча температура: -20 ~ +60 ° C;
- Комплектація блоку безперебійного живлення; бокс; ключі;
- Відсік акумулятора 7 Аг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BBG-125 |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Вихідна напруга | 12 - 14 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 80 мм |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | BBG-125 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴





