Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP 9-9
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 250074-01-Т2
231 ₴
173 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP 9-9 — допоможе забезпечити енергією твої пристрої; наприклад; дитячі іграшки; пристрої автоматики та інші пристрої з роз'ємом 5.5/2.5. Цей адаптер; крім подавання енергії; стабілізує напругу. Завдяки цьому досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Вихідна потужність | 9 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTPSP 9-9 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.5 |
| Вихідний струм | 1 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | RTPSP 9-9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | вилковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


