Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження TIRAS Technologies БЖ1215
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 807037-01-Т2
7 252 ₴
5 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип виконання - монтажний; Вхідна напруга - 220 В; Вихідна напруга - 12 В; Вихідний струм - 1.5 А; клемна колодка; Тип блока живлення - імпульсний; Матеріал корпусу - пластик; 1000 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БЖ1215 |
| Вага | 1000 м |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 90 мм |
| Мoдель | БЖ1215 |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип виготовлення | монтажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 439 ₴



