Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BGP-125Pro
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 692353-01-Т2
893 ₴
670 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип - вилочний; Вхідна напруга - 220 В; Вихідна напруга - 12 В; Вихідний струм - 5 А; Формат перетворення - імпульсний; Матеріал корпусу - пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BGP-125Pro |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 118 мм |
| Мoдель | BGP-125Pro |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴

