Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy KRF-1203PS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 254891-01-Т2
404 ₴
303 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Kraft KRF-1203PS – компактний пластиковий триамперний блок живлення імпульсного типу; призначений для подачі стабілізованої напруги 12 Вольт на різне слаботочне обладнання. Допустима напруга по входу коливається від 110 до 220 Вольт.
У бік з'єднання з обладнанням йде шнур завдовжки 100 сантиметрів. У бік з'єднання із мережею 220 Вольт також йде шнур; але з довжиною 110 сантиметрів. Наявне світлодіодна індикація. Розміри: 125х55х33.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KRF-1203PS |
| Вхідна напруга | 110-220В |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.5 |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 55 мм |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | KRF-1203PS |
| Виробник | Kraft Energy |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴




