Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Delux BL37B 5 Вт 4100K 220В E27 2шт (90006989)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 751180-01-Т2
155 ₴
116 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодна лампа – енергозберігаюче джерело світла на основі сучасних технологій. Фігурна колба для встановлення у декоративних світильниках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 420 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90006989 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | BL37B 5 Вт 4100K 220В E27 2шт |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 260 ° |
| Форм-фактор | свічка |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴

