Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Швабра Werk WDS-04 роликова з подвійним віджимом 110 см (121955)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 670618-01-Т2
683 ₴
512 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Швабра роликова Werk WDS-04 з подвійним віджиманням — призначена для миття кахлю; лінолеуму; ламінату; паркету; а також чищення та миття килимів від шерсті тварин та різного роду забруднень. Вона дуже зручна у використанні завдяки спеціальному віджиму; ваші руки завжди залишаються сухими і чистими під час прибирання. Губка вбирає велику кількість води та створює вакуумний ефект; ширина губки – 27 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 121955 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 110 см |
| Додатково | з ручним віджиманням |
| Забруднення | Грязь |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Мoдель | WDS-04 роликова з подвійним віджимом 110 см |
| Застосування | для вологого прибирання |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | зелений |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴



