Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Циркуляційний насос Gartner вихровий QB395 (853441)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 788026-01-Т2
1 991 ₴
1 493 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Потужність двигуна - 395 Вт; висота подачі - 32 м; продуктивність - 28 л/хв; розміри - 270 х 160 х 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 853441 |
| Висота подавання | 32 м |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр патрубків | 1" |
| Корпус насоса | метал |
| Мoдель | вихровий QB395 |
| Потужність двигуна | 395 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 28 л/хв |
| Розміри | 270 х 160 х 130 мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493 ₴




