Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Садовий насос Gartner CGP600 (853437)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 788030-01-Т2
4 100 ₴
3 075 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
8 м; мережа; 600 Вт; 3000 л/год; 25 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Вага | 6.3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 853437 |
| Висота подавання | 8 м |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вхідного отвору | 25 мм |
| Діаметр вихідної отвори | 25 мм |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | CGP600 |
| Потужність | 600 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Продуктивність | 3000 л/год |
| Розміри | 410 х 240 х 220 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 075 ₴






