Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Циркуляційний насос Gartner струменевий JET1100L (853440)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 788029-01-Т2
4 113 ₴
3 085 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Потужність двигуна - 1100 Вт; висота подачі - 42 м; продуктивність - 42 л/хв; розміри - 460 х 210 х 180 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 853440 |
| Висота подавання | 42 м |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр патрубків | 1" |
| Корпус насоса | метал |
| Мoдель | струменевий JET1100L |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 42 л/хв |
| Розміри | 460 х 210 х 180 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 085 ₴





