Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Дренажний насос Gartner фекальний WQD1500 брудна вода (853435)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 788024-01-Т2
4 977 ₴
3 733 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
дренажно-фекальний насос; Потужність двигуна - 1200 Вт; напруга - 220 В; висота подачі - 7 м; продуктивність - 7980 л/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 853435 |
| Висота подавання | 7 м |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | фекальний WQD1500 брудна вода |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 7980 л/год |
| Розміри | 420 х 260 х 200 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | дренажно-фекальний насос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 733 ₴

