Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Свічка розжарювання NGK 5968 Y-547AS
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 415091-01-Т2
789 ₴
592 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Довжина - 105.5 мм; Напруга - 5 В; Сила струму - 10.0 А; 0.4 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5968 |
| Виробник | NGK |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5968 Y-547AS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 105.5 мм |
| Мoдель | 5968 Y-547AS |
| Напруга | 5 В |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила струму | 10.0 А |
| Опір | 0.4 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴

