Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Vestum С35Т Е14 4Вт 220V 3000К (1-VS-2406)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 785247-01-Т2
116 ₴
87 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодна філаментна лампа Vestum 1-VS-2406 потужністю 4 Вт видає 470 Лм. Споживаючи стільки ж електрики; як і звичайні світлодіодні лампи; філаментні лампи дають в рази більше світла.
- Філаментна лампа Vestum має тепле світло; підходить для спалень; дитячих та настільних ламп.
- Стандартний цоколь E14 підходить для люстр; торшерів; настільних і настінних світильників.
- IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги; 175-250 В; і запобігає пульсації.
- Лампа сумісна з вимикачем з підсвічуванням.
Переваги філаментної лампи Vestum:
- Широкий кут світла.
- Стабільно працює при перепадах напруги в мережі.
- Сумісна з вимикачем з підсвічуванням.
- 3 роки гарантії якісної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Тип лампи | Филаментная |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-VS-2406 |
| Висота | 105 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | С35Т Е14 4Вт 220V 3000К |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 4 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | свічка |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴


