Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Лампочка Vestum A60 12W 4100K 220V E27 (1-VS-1103)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 785213-01-Т2
75 ₴
56 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодна лампа Vestum 1-VS-1103 потужністю 12 Вт дає 1100 Лм. Споживаючи в рази менше електрики; ніж лампи розжарювання або люмінесцентні лампи; вона дає таку ж кількість світла і прослужить в кілька разів довше. Лампа має нейтральне світло; що робить її придатною для кабінету; кухні; коридору або ванної. Стандартний цоколь E27 підходить для люстр; торшерів; настільних ламп і настінних світильників. IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги; 175-250 В; і запобігає пульсації. Лампа несумісна з диммером і вимикачем з підсвічуванням. У лампі використовуються світлодіоди Epistar; що забезпечують високу енергоефективність і тривалу; безперебійну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-VS-1103 |
| Висота | 105 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Мoдель | A60 12W 4100K 220V E27 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 12 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 250 ° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 110 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴

