Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Рюкзак шкільний Mojo Пончики Мульти (KAA9984437)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 403000-01-Т2
1 885 ₴
1 414 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Ви любите солоденьке та смачненьке? Отже; вам сподобається цей яскравий рюкзак від бренда Mojo. Легкий і місткий рюкзак; доречний у ритмі великого міста зроблений із високоякісного поліестеру та вкритий поліуретановим шаром; що перешкоджає блякненню на сонці та проникненню всередину води.
Реалістичні пончики завжди викликатимуть усмішку та позитив. На цей неймовірний принт хочеться дивитися й дивитися. Неймовірна реалістичність картинки створює настрій і додає трохи романтики в образ власника цього рюкзака.
Особливості:
- місткий відсік для речей; а також відсік для планшета зі щільною підкладкою;
- переносити рюкзак зручно за міцну текстильну ручку;
- ущільнені ремені; спинка та дно рюкзака;
- м'які регульовані наплічні лямки;
- фірмова масивна блискавка Mojo;
- світиться в ультрафіолеті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mojo |
| Вага | 700 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KAA9984437 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 2 |
| Мoдель | Пончики Мульти |
| Відділення | для планшета |
| Стать | Хлопчик |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | для старшокласників |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴




