Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Рюкзак шкільний MadPax Rex Full Moonwalk (M/HM/MOO/FULL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 443442-01-Т2
3 088 ₴
2 316 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Стильний і практичний рюкзак доречний в ритмі великого міста. Основне відділення закривається на блискавку. Усередині вироби є відділення для ноутбука з максимальним розміром діагоналі 15;6 дюймів. З боків - дві додаткових кишені на блискавці. Модель крім лямки для перенесення в руці; м'яких і широких регульованих бретелей забезпечена фіксацією на грудях. Повністю вентильована і ортопедична спинка створює додатковий комфорт спині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MadPax |
| Вага | 725 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 30 л |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M/HM/MOO/FULL |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Матеріал | Поліуретан |
| Мoдель | Rex Full Moonwalk |
| Особливості | Грудна стяжка |
| Відділення | для ноутбука |
| Стать | Хлопчик |
| Серія | Full |
| Спинка | з повітропроникною сіткою |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | підлітковий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 316 ₴




