Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Рюкзак шкільний MadPax Rex Mini BP JACKPOT (M/PINT/JAC)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 478677-01-Т2
1 025 ₴
769 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Дуже міцний «невбиваний» матеріал; зберігає яскравий колір; легко чиститься. При цьому матеріал дуже еластичний та м'який! Стильний і практичний рюкзак. Основне відділення закривається на блискавку. У моделе крім лямки для перенесення в руці є м'які і широкі регульовані бретелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MadPax |
| Вага | 270 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 15 см |
| Розмір (зріст) | XXS(до 100 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M/PINT/JAC |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Матеріал | Поліуретан |
| Мoдель | Rex Mini BP JACKPOT |
| Стать | Дівчинка |
| Спинка | м'яка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | дошкільні |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769 ₴

