Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Рюкзак шкільний Mojo Нью Йорк Круїз (KAB9985239)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 464846-01-Т2
2 167 ₴
1 625 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Відмінний місткий рюкзак дуже динамічно впишеться у ваш міський ритм. MOJO продовжує дивувати! Вбудовані в оригінальний принт рюкзака світлодіодні лампочки будуть світитися і блимати при русі. Як тільки ви зупинитеся; рюкзак "заспокоїться" разом з вами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mojo |
| Вага | 700 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KAB9985239 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 2 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Мoдель | Нью Йорк Круїз |
| Стать | Хлопчик |
| Спинка | анатомічна |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | підлітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴



