Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Рюкзак шкільний Mojo Фольксваген (KAB9985231)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 464848-01-Т2
1 885 ₴
1 414 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Віриш в себе і в цей принцип? Отже; бренд Mojo представляє цей рюкзак спеціально для тебе! Функціональний і місткий рюкзак привертає увагу яскравим оригінальним; не схожим ні на кого принтом. Символізм і безперечний романтичний антураж принта неодмінно сподобаються всім; хто цінує свободу і обожнює подорожі без нічого. А в УФ принт на рюкзаку світиться приголомшливим бузковим кольором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mojo |
| Вага | 700 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KAB9985231 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Мoдель | Фольксваген |
| Стать | Хлопчик |
| Спинка | анатомічна |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | підлітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴



