Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Рюкзак шкільний Mojo Бруклін Нью-Йорк Чорно-білий (KZ9984026)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402998-01-Т2
1 885 ₴
1 414 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Стиль і характер розкривається в дрібницях! Функціональний і місткий; рюкзак Mojo привертає увагу оригінальним; не схожим ні на що принтом. Він підкреслить вашу молодість; енергійність і тонкість смаку. Символізм і безперечно романтичний антураж принта неодмінно сподобаються всім; хто цінує свободу й обожнює подорожі без нічого. А в ультрафіолеті принт на рюкзаку світиться приголомшливим бузковим кольором.
Хоч куди ви підете з рюкзаком; вам будуть зручні його м'який каркас і регульовані лямки. Рюкзак має ущільнені дно та спинку і виготовлений із водонепроникного матеріалу; що не блякне. Таким зазвичай можуть похвалитися тільки круті туристичні рюкзаки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mojo |
| Вага | 700 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Об`єм | 21 л |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KZ9984026 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 2 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Матеріал | водостійкий поліестер |
| Мoдель | Бруклін Нью Йорк Чорно-білий |
| Стать | Хлопчик |
| Спинка | анатомічна |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | для першокласників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 414 ₴




