Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Рюкзак шкільний MadPax Pactor Full BOA BLUE (M/PAC/BOA/FULL)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402908-01-Т2
3 237 ₴
2 428 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Дуже міцний; зберігає яскравий колір; легко чиститься. Стильний і практичний рюкзак; доречний у ритмі великого міста. Основне відділення закривається на блискавку. Всередині виробу є відділення для ноутбука з максимальним розміром діагоналі 15.6 дюйма. З боків — дві додаткові кишені на змійці. Модель; окрім лямки для перенесення в руці; м'яких і широких регульованих бретелей; має фіксацію на грудях. Повністю вентильована й ортопедична спинка забезпечує додатковий комфорт спині. Незамінний аксесуар як для активного міського жителя; як для школярів; так і для студентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MadPax |
| Вага | 725 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 33 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M/PAC/BOA/FULL |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 3 |
| Корпус рюкзака | каркасний |
| Матеріал | полівініл |
| Мoдель | Pactor Full BOA BLUE |
| Особливості | бічні кишені |
| Відділення | для ноутбука |
| Стать | Хлопчик |
| Розмір (зріст) | XL (понад 175 см) |
| Серія | Full |
| Спинка | анатомічна |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | підлітковий |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428 ₴




