Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Рюкзак шкільний MadPax Bubble Half On Grrray (M/MON/GRE/HALF)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402826-01-Т2
3 236 ₴
2 427 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Дуже міцний; зберігає яскравий колір; легко чиститься. Легкий і місткий рюкзак з одним основним відділення з застібкою на блискавці. В основне відділення з легкістю входить ноутбук розміром діагоналі 13 дюймів; iPad і формат А4. Незамінний аксесуар для активного міського жителя; так і для школярів і студентів. Широкі лямки можна регулювати для найбільш зручної посадки; а м'яка ортопедична спинка робить носіння найбільш зручним і комфортним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MadPax |
| Вага | 625 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 16 л |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M/MON/GRE/HALF |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 2 |
| Корпус рюкзака | каркасний |
| Матеріал | полиспандекс |
| Мoдель | Bubble Half On Grrray |
| Відділення | для ноутбука |
| Стать | Хлопчик |
| Серія | Half |
| Спинка | анатомічна |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | для старшокласників |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427 ₴




