Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Рюкзак шкільний Zipit Zipper Black Rainbow Teeth (ZBPL-10)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402993-01-Т2
1 285 ₴
964 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Рюкзак ZIPPER - очень яркий и оригинальный; удобный и практичный. Модель полностью изготовлена из высококачественной усиленной молнии и поэтому обладает повышенной прочностью и долговечностью. Эта необычная вещь внесет свежую нотку в любой гардероб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipit |
| Вага | 600 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZBPL-10 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість відсіків | 2 |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Мoдель | Zipper Black Rainbow Teeth |
| Стать | Дівчинка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип портфеля | для старшокласників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴









