Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Повітряний фільтр для автомобіля Mahle LX2966
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 870409-01-Т2
2 977 ₴
2 233 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Повітряний фільтр для автомобіля Mahle забезпечує високий рівень очищення повітря; що подається в двигун. Завдяки якісним фільтрувальним матеріалам він ефективно затримує пил; сажу та інші домішки; сприяючи зниженню зношення деталей і стабільній роботі двигуна. Вирізняється довгим терміном служби; точною посадкою та відповідністю стандартам автовиробників. Ідеальний вибір для надійної та безперебійної експлуатації автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2966 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 168 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LX2966 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виконання фільтра | циліндричний |
| Мoдель | LX2966 |
| Країна виробництва | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 233 ₴




