Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Бінокль Konus Army 7х50 W.A. (2171)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 555617-01-Т2
3 476 ₴
2 607 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 4 дні
Бінокль Konus KonusArmy 7x50 — чудовий класичний бінокль. Військовий дизайн; потужна якість оптики та механіки. Чудовий вибір для тих; хто полюбляє спостерігати за природою; птахами; тваринами; спортивними змаганнями; для полювання й риболовлі. Міцний погумований корпус; захищений від механічних пошкоджень і подряпин. Зображення яскраве; чітке; насичене та контрастне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2171 |
| Вага | 970 г |
| Водостійкість | IPX4 |
| Габаріті (парс) | 192 x 177 x 65 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вихідної зіниці | 7.1 мм |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Корпус | пластик |
| Кратність наближення | 7x |
| лінзи | лінзи з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Мінімальна відстань фокусування | 10 м |
| Мoдель | Army 7х50 W.A. |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об'єктива | багатошарове |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Призми | BaK4 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна виробництва | Китай |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 607 ₴





