Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Лампочка Eurolamp LED CL 6W E27 4000K 220V (LED-CL-06274(P))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 505590-01-Т2
113 ₴
85 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодна лампа Eurolamp E27 Свічка потужністю 6W 4000К (денний білий колір) 220V призначена для заміни звичайних ламп у побутових приміщеннях. Світловий потік цієї лампи становить 580Lm; а кут світіння 240 градусів. Завдяки тому; що в лампах використовується драйвер IC нового покоління; вони витримують навіть значні перепади напруги. LED лампи Eurolamp зроблені за німецькими стандартами на аутсорсингових виробничих потужностях компанії Green Power Euroelectric GmbH і адаптовані для роботи в наших; часто неідеальних; електромережах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 580 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LED-CL-06274(P) |
| Висота | 102 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | LED CL 6W E27 4000K 220V |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | матовий |
| Тип лампи | світлодіодна (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Форм-фактор | свічка |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

