Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Лампочка Eurolamp LED G45 5W 530 Lm E27 4000K deco 2шт (MLP-LED-G45-05274(Amber))
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 775549-01-Т2
205 ₴
154 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Нова колекція філаментних ламп LED EUROLAMP виконана у класичній формі. MLP-LED-G45-05274(Amber) має такі переваги:
- форма та розмір звичайних ламп розжарювання
- створює чудову атмосферу будинку
- ідеально підходить для загального освітлення кімнати
- високоякісне світлодіодне освітлення; яке прослужить не один рік
- комфортне освітлення для очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Тип лампи | Филаментная |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 530 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MLP-LED-G45-05274(Amber) |
| Висота | 76 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | LED G45 5W 530 Lm E27 4000K deco 2шт |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 5 Вт Вт |
| Стан | Нове |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип колби | прозорий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 330° |
| Форм-фактор | груша |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴




