Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%9 днів
Навушники JBL Quantum 100M2 White (JBLQTUM100M2WHT)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 822317-01-Т2
2 104 ₴
1 578 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Перетворіть свою гру на епічну подію. Завдяки JBL QuantumSOUND Signature гарнітура JBL Quantum 100M2 перенесе вас до центру подій. Відчуйте гру із захоплюючим і точним звуком; який дозволяє вам чути найдрібніші деталі та відчувати кожен вибух; знімний мікрофон з фокусуванням на голос для чіткого зв'язку та легкі амбушюри з дихаючої тканини та піни з ефектом пам'яті для більшого комфорту та марафонських сесій. Знімний мікрофон забезпечує чітку розраховану на багато користувачів взаємодію. Крім того; ця гарнітура сумісна з усіма платформами! Зробіть свій ігровий досвід із гарнітурою JBL Quantum 100M2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Чутливість | 42 дБ |
| Мікрофон | Знімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | JBLQTUM100M2WHT |
| Вага | 0.22 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | виносний |
| Максимальна сприймається частота мікрофону | 10 кГц |
| Матеріал амбушюр | М' яч |
| Мінімальна сприймається частота мікрофону | 100 Гц |
| Мoдель | Quantum 100M2 White |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність мікрофона | з мікрофоном |
| Підключення | дротове |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | великі |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Форма штекера | прямий |
| Колір | white |
| Чутливість мікрофону | -42 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 578 ₴








