Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%5 днів
Пилосос Xiaomi Deerma DX115C (DX115C)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 795818-01-Т2
1 820 ₴
1 365 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 6 днів
Покращений за 8 показниками пилосос не залишить жодного куточка; де міг би сховатися пил.
- Сучасне поєднання кольорів
- 3 насадки
- Триступінчаста фільтрація
Розкішний колір
Корпус сміливого чорного кольору з розкішними золотими вставками складається з обтічних вигинів і виражає в собі унікальну філософію сучасного житла
3 головні насадки для глибокого прибирання
У щілинах дивана; під столом або за шафою - пилосос Deerma скрізь пробереться і позбудеться пилу.
Триступенева система глибокої фільтрації
Комплексна триступенева система фільтрації повітря складається з пилозбірника; HEPA-фільтра і фільтруючої губки; вона поступово очищає повітря; що проходить крізь неї; затримуючи навіть найдрібніші частинки пилу.
Миючий фільтр із можливістю повторного використання
Для підтримки чистоти в будинку та економії на витратних матеріалах пилозбірник; HEPA-фільтр і губку; що фільтрує; пилососа Deerma можна зняти і промити водою; повернувши їм колишню ефективність очищення.
Потужний електродвигун із обмоткою із чистої міді
Пилосос Deerma кожну хвилину видає десятки тисяч обертів; наводячи рух вентилятор для підтримки високої сили всмоктування.
Компактність та гнучкість для зручного зберігання
Компактність та гнучкість для зручного зберігання У пилососі Deerma невеликі розміри корпусу досягнуті без втрати продуктивності; завдяки чому він не вимагає багато місця для зберігання; при цьому продовжуючи радувати високою потужністю під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DX115C |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Місткість пилозбірника | 1.2 л |
| Мoдель | Deerma DX115C |
| Потужність всмоктування (Вт) | 15000 Па |
| Насадки (у комплекті) | щілинна |
| Робочий радіус | 5 м |
| Розмір | 1019 х 206 х 128 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Заощаджено |
| Тип харчування | від мережі |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип труби | сталева |
| Тип управління | на ручці |
| Фільтр на виході | НЕРА |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴






