Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Пилосос Astor VC 1930 BR
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 820771-01-Т2
2 108 ₴
1 581 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
ручний; сухе; контейнер; на корпусі; від мережі; 800 Вт; НЕРА; пилозбірник - 1 л; шнур - 5 м; 535 х 180 х 155 мм; 2.7 кг; Колір - червоно-чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Стан | Новий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VC 1930 BR |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 5 м |
| Місткість пилозбірника | 1 л |
| Кількість шарів фільтрації | 3 |
| Мoдель | VC 1930 BR |
| Насадки (у комплекті) | щілинна |
| Розмір | 535 х 180 х 155 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Заощаджено |
| Тип харчування | від мережі |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип управління | на корпусе |
| Фільтр на виході | НЕРА |
| Колір | червоно-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581 ₴









