Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ключ Toptul вороток шарнірний 1/2" 600мм (CFAC1624)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 385094-01-Т2
1 357 ₴
1 018 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Професійний ручний інструмент просто потрібен на виробництві; і без нього не може обійтися жоден робітник. Ми пропонуємо якісні набори інструментів від провідного світового виробника Toptul. Набори інструментів Toptul будуть потрібні під час виконання різних видів робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CFAC1624 |
| Вид | шарнірний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина ключа | 600 мм |
| Комплектація | один ключ |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | вороток шарнірний 1/2" 600 мм |
| Приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип ключа | вороток |
| Форма ключа | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018 ₴

