Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ключ Tolsen розвідний "ПРОФІ" 200 мм (0-24 мм) (15309)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 369984-01-Т2
515 ₴
386 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Розвідний ключ ПРОФІ є різновидом рожкового ключа з регульованими губками. Ручний інструмент використовується майстрами різних спеціальностей; в особливості сантехніками при встановленні сантехнічного обладнання і виконання робіт з трубами.
Матеріалом для виготовлення моделі служить кована спеціальна інструментальна сталь; поверхня якої відфосфатована та відполірована. Ергономічна двокомпонентна рукоятка серії GRIPro забезпечує зручне утримання розвідного ключа в руці.
Упаковка: подвійний блістер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15309 |
| Вид | розвідний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина ключа | 200 мм |
| Комплектація | один ключ |
| Максимальне розкриття губок | 24 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | розвідний "ПРОФІ" 200 мм (0-24 мм) |
| Покриття | фосфатоване |
| Розмір ключів | 0-24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип ключа | гайковий |
| Форма ключа | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴

