Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ключ Tolsen трубний Stillson 350 мм (10234)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 369591-01-Т2
563 ₴
422 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Тип ключа - односторонній; вид - трубний; форма ключа - прямий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10234 |
| Вид | трубний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина ключа | 350 мм |
| Комплектація | один ключ |
| Максимальне розкриття губок | 50 мм |
| Мoдель | трубний Stillson 350 мм |
| Профіль ключа | тип Stillson |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип ключа | односторонний |
| Форма ключа | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴

