Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Ключ Stanley MaxSteel, розвідний, 250мм, 0-33мм (0-90-949)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 475478-01-Т2
957 ₴
718 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відправка протягом 5 днів
Ключ Stanley розвідний; "MaxSteel". Виготовлений куванням з хромованадієвої сталі. Фосфатирована поверхня. Продуманий і ергономічний дизайн. Надійність і тривалий термін експлуатації. Простота і зручність у використанні.
Ключ Stanley розвідний; "MaxSteel". Виготовлений куванням з хромованадієвої сталі. Фосфатирована поверхня. Продуманий і ергономічний дизайн. Надійність і тривалий термін експлуатації. Простота і зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0-90-949 |
| Вид | розвідний |
| Гарантія, міс | 14 |
| Довжина ключа | 250 мм |
| Комплектація | один ключ |
| Максимальне розкриття губок | 33 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | 0-33мм |
| Розмір ключів | 0-33 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип ключа | гайковий |
| Форма ключа | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

