Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-30%
-30%4 дні
Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 642217-01-Т2
147 ₴
103 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-001 |
| Вага | 38 р |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 210 см |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал | Фольга |
| Мoдель | 160 х 210 см |
| Призначення | покривала (рятувальна ковдра) |
| Особливості | в зібраному вигляді не займає багато місця в аптечці або багажнику автомобіля. |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Україна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴


