Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%7 днів
Накопичувач SSD M.2 2280 500GB SLEG 860 ADATA (SLEG-860-500GCS)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 854474-01-Т2
5 928 ₴
4 446 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Серія - SLEG 860; 500 GB; 3D NAND; M.2; PCI Express 4.0 x4; Швидкість читання - 5000 Mb/s; Швидкість запису - 3000 Mb/s; 80 x 22 x 3.13 мм; чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 160 |
| Артикул | SLEG-860-500GCS |
| Габарити | 80 x 22 x 3.13 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 500GB SLEG 860 |
| Напрацювання на відмову | 2 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Серія | SLEG 860 |
| Швидкість запису | 3000 Mb/s |
| Швидкість читання | 5000 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | для ноутбука |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 446 ₴



