Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%4 дні
Головка магнітна Toptul для шуруповерта 10мм L=87мм із шарніром магнітна (BEBA0810)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 681632-01-Т2
815 ₴
611 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Довжина | 87 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BEBA0810 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | із шарніром |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | для шуруповерта 10мм L87мм із шарніром магнітна |
| Розмір робочого профілю | 10 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | одна головка |
| Тип хвостовика | шестигранний хвостовик 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 611 ₴

