Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 584502-01-Т2
156 ₴
117 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2018SK |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина леза | 80 мм |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Мoдель | Black Mars для овочів 19 см |
| Призначення | Для овочів |
| Особливості | V-подібне заточування |
| Розміри | довжина 19 см |
| Серія | Mars Black |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення колодки | всадний |
| Колір леза | чорний |
| Колір рукояті | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴



