Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Ківш Ardesto Gemini Gourmet 1.6 л (AR1916GSS)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 627080-01-Т2
719 ₴
539 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ківш ARDESTO Gemini Gourmet із нержавіючої сталі має скляну кришку з отвором для пари. Завдяки багатошаровому дну тепло утримується та рівномірно розподіляється. На стінки посуду нанесено мірну шкалу – додаткова зручність під час готування. Оснащений бакелітовою ручкою з Soft-touch-покриттям. Можна готувати на газових; електричних; склокерамічних; галогенних та індукційних плитах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Діаметр | 16 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR1916GSS |
| Вага | 0.72 кг |
| Гарантія, міс | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Gemini Gourmet 1.6 л |
| Обсяг | 1.6 л |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пари |
| Сумісність | електричні плити |
| Країна виробництва | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴




