Соломенский район, ул. Вадима Гетьмана, 2 (Товар на разных складах, есть и региональные. Информацию о расположении нужного товара, уточняйте), Київ, Україна
+380 (66) 019-77-78
+380 (66) 019-77-78
вверхвниз
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ
-25%
-25%2 дні
Кухонний ніж Ardesto Black Mars Wood 25,2 см (AR2034SW)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 645214-01-Т2
411 ₴
308 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 019-77-78
- +380 (66) 019-77-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Кухонний ніж універсальний Black Mars AR2034SW. Лезо виготовлене з нержавіючої сталі 3CR13 ; а ручка з дерева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2034SW |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина леза | 127 мм |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукояті | дерево |
| Мoдель | 2 см |
| Призначення | Універсальний |
| Розміри | довжина: 25.2 см |
| Серія | Mars Black |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кріплення колодки | всадний |
| Колір леза | сріблястий |
| Колір рукояті | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴




